Nadační fond Rytmus

Pomáháme žít běžný život
lidem s postižením

Úvod

Rytmus v Brně

V brněnské metropoli nabízíme od 1. 10. 2019 rozšíření stávajících sociální služeb Sociální rehabilitace o moderní metody Podporovaného zaměstnáváníTranzitní program pro lidi se zdravotním postižením. 

Jako zavedený poskytovatel doplňujeme nedostatečnou kapacitu těchto služeb v Brně. Přinášíme i moderní terénní sociální práci založenou na koordinaci podpory pro konkrétní rodiny.

Vedle toho uskutečníme multioborové fokusní setkání pro sociální pracovníky a neformální pečovatele a budeme vzdělávat pečující osoby v dlouhodobém kurzu „Rodiče jako partneři“, který bude vycházet z potřeb cílové skupiny a bude také umožňovat individuální konzultace a supervize.

 

Služby, které poskytujeme v Brně jsou financovány za podpory Evropské unie v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

12.10.2020

Informační dny v Rytmusu

Zastavte se u nás v brněnské pobočce (Palackého tř. 659/11), kde vám rádi představíme naše služby Podporované zaměstnávání, Tranzitní program a kurzy celoživotního vzdělávání. Tyto informační hodiny jsou vyhrazeny jen pro vás. Zodpovíme vám jakékoliv dotazy o našich sociálních službách i vzdělávacích kurzech.

05.10.2020

Brněnské kurzy v rámci celoživotního vzdělávání

V Brně jsme na podzim a zimu připravili nové běhy kurzů Základy práce s počítačem a Praktická angličtina.

13.08.2020

Piknik v Brně

Koncem července se pod taktovkou brněnského Rytmusu konal v parku Lužánky historicky první piknik! Zváni byli všichni uživatelé našich služeb, přátelé a účastníci kurzů.

24.06.2020

Informační odpoledne v Rytmusu

Navštivte ve čtvrtek 2. července naší brněnskou pobočku. Rádi vám představíme naše služby Podporované zaměstnávání, Tranzitní program a kurzy celoživotního vzdělávání.

10.06.2020

Referentky Krajského úřadu navštívily brněnskou pobočku

Dnes dopoledne nás v Brně navštívily referentky Krajského úřadu. Konkrétně z Odboru sociálních věcí, Oddělení koncepce a plánování sociálních služeb.

17.02.2020

Informační dny v Rytmusu

Zastavte se 24. března a 24. února v naší brněnské pobočce, kde vám rádi představíme naše služby Podporované zaměstnávání, Tranzitní program a kurzy celoživotního vzdělávání.

20.01.2020

Informační dopoledne v Rytmusu

Rádi vám na brněnské pobočce představíme naše služby Podporované zaměstnávání, Tranzitní program a kurzy celoživotního vzdělávání.

13.01.2020

Kurzy pro lidi se zdravotním postižením v Brně

V Brně jsme pro lidi se zdravotním postižením připravili hned 4 kurzy, které jsou zaměřené na rozšíření vědomostí a dovedností. Na všech kurzech máme VOLNÁ MÍSTA a jsou ZDARMA.