Nadační fond Rytmus

Pomáháme žít běžný život
lidem s postižením

Úvod >> Soutěž Stejná šance – zaměstnavatel roku 2018 zná vítěze

Soutěž Stejná šance – zaměstnavatel roku 2018 zná vítěze

8. ročník soutěže Stejná šance – zaměstnavatel roku 2018 vyvrcholil dnešním dnem v Sále architektů na Staroměstské radnici, kde proběhlo slavnostní vyhlášení.

Během něj byla předána ocenění společensky odpovědným firmám v oblasti zaměstnávání osob se zdravotním znevýhodněním. Letošním pražským vítězem se stala Česká podnikatelská pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group. Na druhé příčce se umístila Komerční banka, a. s. a třetí místo patří AVAST Software, s. r. o.  

 „Veřejnost měla možnost do soutěže nominovat zaměstnavatele od 5. března do 23. dubna. V Praze jsme celkem obdrželi 41 nominací, ze kterých porota na základě stanovených kritérií zvolila vítěze.“ Řekla Anna Kaucká, koordinátorka letošního ročníku soutěže a specialistka na spolupráci se zaměstnavateli v organizaci Rytmus.

Cílem soutěže Stejná šance - zaměstnavatel roku je podpořit firmy, které zaměstnávají osoby se zdravotním znevýhodněním, poskytnout jim veřejné uznání a prostřednictvím příkladů jejich dobré praxe motivovat ostatní firmy, aby osoby se zdravotním znevýhodněním zaměstnávaly.

8. ročník soutěže proběhl pod záštitou hl. m. Praha a Ministerstva práce a sociálních věcí.

Tisková zpráva ke stažení, Praha

 

V Karlovarském kraji se letošním vítězem stal Kynšperský pivovar, s.r.o., Kynšperk nad Ohří. Na druhé příčce se umístili dva zaměstnavatelé, Fresenius Medical Care - DS, s.r.o., Karlovy Vary a Krajský úřad, Karlovy Vary, třetí místo patří firmě Sedmé nebe, Ráj dětí a maminek, Oloví.    

 Veřejnost měla možnost do soutěže nominovat zaměstnavatele od 5. března do 23. dubna. V Karlovarském kraji nominovala veřejnost celkem 30 zaměstnavatelů, ze kterých porota na základě stanovených kritérií zvolila vítěze.  

8. ročník soutěže v Karlovarském kraji proběhl pod záštitou Ministerstva práce a sociálních věcí a hejtmanky Karlovarského kraje.

Tisková zpráva ke stažení, Karlovarský kraj

 

Na webových stránkách soutěže www.stejnasance.cz stále můžete nominovat zaměstnavatele v Jihočeském a Středočeském kraji. 

gallery

Zpět