Nadační fond Rytmus

Pomáháme žít běžný život
lidem s postižením

Úvod

Rytmus v Karlovarském kraji

 Jednoty 1931, 356 01 Sokolov

 +420 603 280 941, +420 737 249 597

 sokolov@rytmus.org


V Karlovarském kraji poskytujeme sociální služby Podporu samostatného bydlení a Sociální rehabilitaci formou podporovaného zaměstnávání a tranzitního programu.

Rytmus v Chebu
Hradební 2047
Cheb
350 02

Kontaktní osoba:
Karla Popršteinová

Rytmus v Karlových Varech
Stará Kysibelská 602/45
Karlovy Vary
360 01

Kontaktní osoba:
Šárka Paříková

Rytmus v Lubech
Tovární 726
Luby
351 37

Kontaktní osoba:
Eva Lorenzová

Lidé

face

Šárka Paříková >> Více o mně

 Vedoucí pobočky v Sokolově
Vedoucí služby Podpora samostatného bydlení v KV kraji
 +420 737 249 597
 sarka.parikova@rytmus.org

Jaká je moje práce? Nepředvídatelná, hektická, někdy smutná, často veselá. Potkávám zajímavé lidi a učím se od nich. Snažím se o vedení týmu Podpory samostatného bydlení v Karlovarském kraji. Nejsem dokonalá osoba. Dělám hodně chyb, ale stále mám ráda ty lidi, kteří zůstávají se mnou, i když ví, kdo doopravdy jsem. Dělám to nejlepší, co dokážu s tím, co mám k dispozici. A to je všechno, co očekávám také od ostatních, včetně sebe! Moje životní "moudro": Někdy nás život obrátí vzhůru nohama, aby nás naučil, žit s hlavou vzhůru.

face

Eva Lorenzová >> Více o mně

 Zástupce vedení pobočky v Sokolově
Metodik služby Podpora samostatného bydlení v KV kraji
 +420 734 441 358
 eva.lorenzova@rytmus.org

Pomáhám lidem žít tak, jak sami chtějí. Snažím se s nimi plánovat a pak zkoordinovat podporu tak, aby byla efektivní. Těší mne se s nimi jen tak potkat, když něco „důležitého“ shání, zařizují. Jsem ráda s kamarády, kytarou, jezdím na kole, zdolávám rozhledny, mám ráda Šumavu.

face

Silvie Jirkovská >> Více o mně

 Vedoucí služby Sociální rehabilitace v KV kraji
 +420 733 125 717
 silvie.jirkovska@rytmus.org

face

Adriana Strnadová >> Více o mně

 Administrativní pracovnice
 adriana.strnadova@rytmus.org

V Rytmusu pracuji od roku 2014, začínala jsem jako osobní a pracovní asistentka a v současné době pracuji jako administrativní pracovnice. Baví mě pracovat s papíry a čísly. Ráda poznávám nové lidi a nová místa.

face

Jana Janů >> Více o mně

 Case manažerka
 +420 734 852 653
 jana.janu@rytmus.org

Jsem v Rytmusu na pozici Case manažera. Koordinuji práci asistentům v bydlení. Obecně se dá říct, že pomáhám lidem s postižením žít svobodný život podle jejich představ (ve svém bydlení). Zájmů mám tolik, že by se to nevešlo. Ve zkratce jsem venkovní, hejbací typ, co má rád humor  a pobyt v přírodě.

face

Klára Silovská >> Více o mně

 Komunitní pracovnice
 +420 730 158 115
 klara.silovska@rytmus.org

V Rytmusu pracuji od roku 2015 a začínala jsem na pozici osobní asistentky. Líbí se mi, jaký máme přístup k lidem, že každého bereme takového, jaký je a je to pro nás přirozené. Nyní pracuji na pozici komunitní pracovnice. Je to práce nápaditá a rozmanitá a proto se mi líbí. Smyslem mé práce je pomáhat našim uživatelům se zapojením do života v obci a stát se tak přirozenou součástí komunity. Kromě práce mě baví tanec ve folklorním souboru a ráda trávím čas se svými přáteli. 

face

Karla Popršteinová >> Více o mně

 Case manažerka
 +420 734 441 356
 karla.poprsteinova@rytmus.org

V Rytmusu jsem nováčkem od začátku března 2017. Líbí se mi jeho filozofie, kdy pomáháme žít život lidem s postižením tak, jak ho žijeme my, my všichni. Ráda komunikuji, naslouchám, pro ostatní jsem vždy 2x. Volný čas ráda trávím s rodinou a přáteli, kterých opravdu nemám málo.
face

Kamila Součková >> Více o mně

 Pracovní konzultantka
 +420 603 280 941
 kamila.souckova@rytmus.org

Můžete se na mě obrátit v případě, že potřebujete podpořit při hledání zaměstnání a pak pomoci i v novém zaměstnání. Baví mě hledat v lidech skrytý potenciál a tvořivou sílu. Moje zájmy jsou keramika, šití a všechno, co se dělá rukama, přetvářet staré v nové a dávat věcem nový smysl a funkci.

face

Barbora Nováková >> Více o mně

 Pracovní konzultantka
 +420 737 248 467
 barbora.novakova@rytmus.org

V Rytmusu pracuji od roku 2010 s malou přestávkou, asi na jeden a půl roku jsem si „odskočila“ do světa obchodu a výzkumu trhu. Chyběl mi pocit smysluplnosti mé práce a tak jsem se vrátila. Těší mne vývoj a osamostatnění každého člověka. Proto jsem se i já přesunula z pracovní asistentky na konzultantku. Mám ráda knihy psané i audio, hudbu, výlety, plachetnice, vodu, dobrou společnost a dobré jídlo.

face

Tomáš Zoubek >> Více o mně

 Case manager
 +420 605 248 487
 tomas.zoubek@rytmus.org

V Rytmu pracuji od roku 2017, začal jsem jako asistent, později mi byla nabídnuta pozice case managera, což mi vytváří větší obzor v této oblasti, který využívám ve prospěch jak asistentů, tak lidí s postižením, kterým svoji pomoc rád poskytuji. Trávím čas s rodinou, s přáteli a v neposlední řadě se svým týmem z Rytmu. Baví mě lyžování, plavání, stolní tenis a komunikace s lidmi.

face

Daniela Slavíková >> Více o mně

 Pracovní konzultantka
 +420 734 254 682
 daniela.slavikova@rytmus.org

V Rytmusu pracuji od roku 2017, kdy jsem začínala jako pracovní asistentka, pak jsem přešla na místo poradkyně a nyní pracuji jako pracovní konzultantka. 

Ráda poznávám nové a zajímavé lidi, kdy je mohu podporovat v jejich dovednostech a rozvíjet jejich schopnosti. Mám ty klíče, kdy mohu odemknout dveře, ukázat jim směr, vést po nějaké cestě  a oni mi ukazují, co je smyslem života a jeho hodnoty.

Miluji své dcery, mléčnou čokoládu a přírodu, zvláště hory, kde se cítím být volná a svobodná.

face

Kateřina Volfová >> Více o mně

 Poradkyně Tranzitního programu
 +420 739 213 935
 katerina.volfova@rytmus.org

Ráda poznávám nové lidi a jejich životní příběhy. Každý příběh je pro mne důležitý a vždy najdu něco, co mne zaujme. Tak jako oni dávají zkušenosti mě, chtěla bych předávat i já zkušenosti ostatním. Jednou mi někdo řekl citát, který mi přirostl k srdci a snažím se tak i žít. Konfucius: „Náš největší úspěch nespočívá v tom, že nikdy nepadneme, ale v tom, že vždy se zase pozvedneme, kdykoliv padneme.“

face

Petra Vorlová >> Více o mně

 Terapeutka
 +420 734 446 743
 petra.vorlova@rytmus.org

 V Rytmusu pracuji od března 2019. Přivedla mne sem souhra okolností, které nepovažuji za náhodu. Pomáhající profesi se věnuji od roku 2000. Zvolila jsem si ji proto, že mne zajímají příběhy druhých lidí a považuji za smysluplné být jim nablízku, doprovázet je a podporovat, pokud to potřebují. Též mne uspokojuje fakt, že sama se od těchto lidí mohu učit a vzájemně tak máme možnost obohatit naše vlastní životní příběhy.

Mou životní láskou je arteterapie, tedy terapeutický obor, který využívá uměleckých prostředků v práci se sebou samým i s druhými.  Arteterapii a výtvarným aktivitám věnuji i podstatnou část svého volného času. Prioritou je však má rodina a přátelé. Též se zajímám o bylinky, přírodu a s tím související trvale udržitelný rozvoj.

face

Dominika Hájková >> Více o mně

 Poradkyně Tranzitního programu
 +420 734 346 878
 dominika.hajkova@rytmus.org

V Rytmusu pracuji od března 2019. Začínala jsem jako pracovní asistentka v PZ. Nyní, od srpna pracuji jako poradce v Tranzitním programu.

Ráda pomáhám druhým lidem plnit si své sny, proto mne tato práce velmi zaujala. Líbí se mi
dynamičnost mé práce, jedinečnost každého dne. Smyslem mé práce je pomáhat mladým
lidem v jejich krocích do dospělého života.

Ve volném čase ráda čtu knihy, miluji dobrý film a kávu.

face

Radka Lelková >> Více o mně

 Case manažerka
 +420 733 127 826
 radka.lelkova@rytmus.org

face

Kateřina Kůstová >> Více o mně

 Case manažerka
 +420 703 143 542
 katerina.kustova@rytmus.org