Nadační fond Rytmus

Pomáháme žít běžný život
lidem s postižením

Úvod

Podpora samostatného bydlení

 Londýnská 81, 120 00 Praha 2

 +420 734 441 357

 psb.praha@rytmus.org

Lidé

face

Lenka Skálová >> Více o mně

 Vedoucí Podpory samostatného bydlení v Praze
 +420 734 441 357
 lenka.skalova@rytmus.org

Od července 2014 jsem v pozici vedoucí Podpory samostatného bydlení a snažím se efektivně vést pracovníky, aby jejich práce byla v souladu s myšlenkou služby a pravidly platnými v organizaci. A co víc. Snad jen tedy, že mám ráda jakýkoliv pobyt v přírodě, chození po horách, v zimě běhání na běžkách, mám ráda hudbu, knížky a dobrý lidi, ráda si hraji a k životu potřebuji alespoň určitou dávku dobrodružství.

face

Iva Fryšová >> Více o mně

 Metodička Podpory samostatného bydlení v Praze
 +420 605 248 785
 iva.frysova@rytmus.org

Baví mě vymýšlet kudy na to. Objevovat, co funguje pro konkrétní lidi, propojovat teorii a praxi, propojovat různé lidi a služby a nápady. Asi proto jsem metodik a komunitní pracovník.  A v Rytmusu už jsem tak dlouho, že se to dá považovat za diagnózu.

face

Martina Hüblová >> Více o mně

 Case manager
 +420 739 215 113
 martina.hublova@rytmus.org

V Rytmusu jsem teprve od února 2018.  Moje intuice mi ale říká, že jsem tam, kde mám být. Věřím, že se nemýlí. Zajímám se o umění všeho druhu. Nemám bohužel schopnosti ani talent něco sama vytvářet, takže jsem pouze pasivní obdivovatelkou všeho krásného, co vytvořili ti obdařenější. Označila bych se za městský typ. Mám ráda kavárny.  A asi i proto, že jsem fanynkou Prahy, je mi nejlépe v kavárnách pražských.