Nadační fond Rytmus

Pomáháme žít běžný život
lidem s postižením

Úvod

Aktuality

20.01.2020

Informační dopoledne v Rytmusu

Rádi vám na brněnské pobočce představíme naše služby Podporované zaměstnávání, Tranzitní program a kurzy celoživotního vzdělávání.

13.01.2020

Kurzy pro lidi se zdravotním postižením v Brně

V Brně jsme pro lidi se zdravotním postižením připravili hned 4 kurzy, které jsou zaměřené na rozšíření vědomostí a dovedností. Na všech kurzech máme VOLNÁ MÍSTA a jsou ZDARMA.

20.12.2019

Přejeme veselé Vánoce a šťastný nový rok

Všem našim příznivcům přejeme veselé Vánoce a šťastný nový rok!

I my si budeme užívat vánočních svátků a novoročních oslav, proto jsme dnes v kancelářích tento rok naposledy. Těsit se na vás budeme 2. ledna 2020.

06.12.2019

Zahájili jsme kurz Bezpečně internetem

V Sokolově jsme v listopadu zahájili kurz pro bývalé i současné uživatele služeb Rytmusu. Kurz se zaměřuje na bezpečné chování na internetu. Inspiraci jsme během tohoto roku sbírali hlavně na mezinárodním setkání projektu Be.S@fe v Portugalsku a také na semináři Člověk s postižením v síti.

20.11.2019

Pobočka v Brně slavnostně otevřena!

Spolu s vámi jsme včera oslavili 25 let od založení naší organizace a slavnostně otevřeli novou brněnskou pobočku! Den jsme zakončili v ArtBaru Druhý Pád, kde nám zahrála skvělá kapela Od ucha k uchu 👍

01.11.2019

V Karlových Varech pokračujeme s Tranzitním programem už 9. rok

S koncem letních prázdnin začal žákům a studentům nový školní rok. Spolu s ním jsme opět ve spolupráci s Praktickou školou dvouletou v Karlových Varech rozjeli tzv. Tranzit.

15.10.2019

Vydařená spolupráce s obchůdkem Farma Letná

Díky dlouhodobé spolupráci s bistrem Fair Food Club - Bistro & Catering, které nám poskytovalo možnost praxí a nyní zaměstnává pana Dominika (o něm si brzy taky přečtete), jsme se spojili s obchůdkem Farma - Bistro & Shop paní Báry Gottfrídové a jejího manžela. Ti se rozhodli na Letné otevřít obchůdek se zdravou výživou a do svého týmu přibrat také jednoho z našich zájemců o práci.

07.10.2019

Jak se nám líbilo na konferenci v Grazu?

Poradkyně Rytmusu Kateřina s Martinou se koncem září v Grazu zúčastnily konference Hear our Voices! Jak se jim tam líbilo a jaké jsou jejich dojmy?

03.10.2019

Otevíráme novou pobočku. V Brně!

Tento rok slavíme 25 let od založení organizace. Říkali jsme si, že čtvrt století si zaslouží něco fakt velkého a to se nám rozhodně povedlo!