Nadační fond Rytmus

Pomáháme žít běžný život
lidem s postižením

Úvod

Aktuality

13.07.2020

Bezpečně internetem ve snadném čtení

Naše nová příručka Bezpečně internetem ve snadném čtení se zaměřuje na témata: Co je to internet a k čemu slouží, základní pojmy, bezpečnost, hesla a soukromí, povídání a psaní přes internet, nebezpečí na internetu, sociální sítě a rady lidí, kteří prošli kurzem Bezpečně internetem.

09.07.2020

Výroční zpráva 2019

Vážení a milí,

výroční zprávu za rok 2019 jsme zpracovali ve dvou formátech. Níže si ji můžete přečíst, nebo v interaktivní formě poslechnout.

26.06.2020

Letní škola (2. ročník)

Zveme učitele, speciální pedagogy, asistenty pedagoga a výchovné poradce na 2. ročník Letní školy. Jejím cílem je posilování kompetencí pedagogických pracovníků prostřednictvím výměny zkušeností, osvojením si nových metod práce, společného tvoření a řešení úkolů.

25.06.2020

Rozlučkové vysílání Rádia Rytmus

🎙 Nalaďte si v pět hodin rozlučkové vysílání Rádia Rytmus a buďte u posledního vysílání před prázdninami s námi! ☀️

24.06.2020

Informační odpoledne v Rytmusu

Navštivte ve čtvrtek 2. července naší brněnskou pobočku. Rádi vám představíme naše služby Podporované zaměstnávání, Tranzitní program a kurzy celoživotního vzdělávání.

22.06.2020

Jste zaměstnavatel a sháníte zaměstnance? Spolupracujte s námi!

Po posledních měsících se vracíme k normálnímu režimu a aktuálně pomáháme sehnat zaměstnání na běžném trhu práce několika lidem s postižením. Bohužel práci pro ně v této době nemůžeme najít.

15.06.2020

Jak to u nás vypadalo v průběhu karantény?

Omezení se v uplynulých měsících dotkla každého z nás. Tedy i uživatelů našich služeb, asistentů a pracovníků. Dnes můžeme říci, že jsme složité období zvládli a zase se vracíme k práci, tak jak jsme byli donedávna zvyklí. Jak to u nás v době plné omezení vypadalo?

10.06.2020

Referentky Krajského úřadu navštívily brněnskou pobočku

Dnes dopoledne nás v Brně navštívily referentky Krajského úřadu. Konkrétně z Odboru sociálních věcí, Oddělení koncepce a plánování sociálních služeb.

08.06.2020

Maminka dcery s postižením: „Vím, že bych si nikdy nepřála ji umístit do ústavu!“

Jak o ústavech mluví Jaroslava Procházková, jejíž dceru dlouhodobě podporujeme v rámci našich sociálních služeb?