Nadační fond Rytmus

Pomáháme žít běžný život
lidem s postižením

Úvod

Pro poskytovatele praxí

„Každý může být pro druhé přínosem. Umožněte mladému člověku s postižením získat první pracovní zkušenosti.“

Všichni mladí lidé touží po využití svých schopností a dovedností, po vlastní seberealizaci. Platí to i v oblasti pracovního uplatnění. Každý mladý člověk potřebuje na začátku hledání svého pracovního uplatnění nasměrovat a nejinak je tomu i u mladých lidí s postižením. Prostřednictvím individuálních praxí na běžném trhu práce hledáme ten správný směr a nabízíme pomoc či asistenci, když je to potřeba.

Co Vám nabízíme?


Máte dotazy? Chcete s námi spolupracovat?

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás v Karlovarském kraji


S kým spolupracujeme aktuálně?

Magistrát Hlavního města Prahy, Nadace rozvoje občanské společnosti, Knihkupectví Neoluxor, Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze, Království železnic, a.s., KNIHY DOBROVSKÝ Anděl CityZahradnictví Bílá Hora, Česká rada dětí a mládeže, BILLA Praha, Na Petřinách, Eurovia CS, a.s., Lichtenbergovo pekařství, MŠ ProFamily "Čiperka"Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy, Městská část Praha 2, Městská část Praha 4Hotel Galaxie a další


K tématu

21. 3. 2016

Eliška v mateřské škole Čiperka rozkvetla

Eliška využívá v Rytmusu službu Tranzitní program. Na praxi chodí do Mateřské školy Pro Family - do pobočky Čiperka. Eliška je z praxe nadšená, provozní ředitel je s ní spokojený a kolegové ji mezi sebe mile přijali. Eliška chodí na praxi již druhý měsíc bez asistence.

22. 10. 2015

Ája má praxi na Magistrátu

V první řadě bych ráda poznamenala, že praxe se uskutečnila díky podpoře paní Ing. Petry Dederové, ředitelky personálního odboru našeho úřadu. Podpora vedoucích pracovníků je pro realizaci takových aktivit nezbytná.