Nadační fond Rytmus

Pomáháme žít běžný život
lidem s postižením

Úvod

Rytmus v Brně

V brněnské metropoli nabízíme od 1. 10. 2019 rozšíření stávajících sociální služeb Sociální rehabilitace o moderní metody Podporovaného zaměstnáváníTranzitní program pro lidi se zdravotním postižením. 

Jako zavedený poskytovatel doplňujeme nedostatečnou kapacitu těchto služeb v Brně. Přinášíme i moderní terénní sociální práci založenou na koordinaci podpory pro konkrétní rodiny.

Vedle toho uskutečníme multioborové fokusní setkání pro sociální pracovníky a neformální pečovatele a budeme vzdělávat pečující osoby v dlouhodobém kurzu „Rodiče jako partneři“, který bude vycházet z potřeb cílové skupiny a bude také umožňovat individuální konzultace a supervize.

 

Služby, které poskytujeme v Brně jsou financovány za podpory Evropské unie v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

17.02.2020

Informační dny v Rytmusu

Zastavte se 24. března a 24. února v naší brněnské pobočce, kde vám rádi představíme naše služby Podporované zaměstnávání, Tranzitní program a kurzy celoživotního vzdělávání.

20.01.2020

Informační dopoledne v Rytmusu

Rádi vám na brněnské pobočce představíme naše služby Podporované zaměstnávání, Tranzitní program a kurzy celoživotního vzdělávání.

13.01.2020

Kurzy pro lidi se zdravotním postižením v Brně

V Brně jsme pro lidi se zdravotním postižením připravili hned 4 kurzy, které jsou zaměřené na rozšíření vědomostí a dovedností. Na všech kurzech máme VOLNÁ MÍSTA a jsou ZDARMA.