Nadační fond Rytmus

Pomáháme žít běžný život
lidem s postižením

Úvod

Příběhy z praxe

Při naší práci se setkáváme s mnoha lidmi a jejich příběhy. Zde najdete několik z nich. Je pro nás zadostiučiněním, když se naše práce i úsilí lidí, kterým pomáháme, zúročí a dosáhneme výsledku, který jsme společně naplánovali. Nešlo by to bez otevřené společnosti, která je ochotna přijmout mezi sebe lidi, kteří jsou něčím odlišní a zároveň stejní v tom, že chtějí být užiteční a žít život podle svých představ.

K tématu

6. 11. 2015

Miloš v BILLE pracuje už rok

„Přihlásil jsem se do Rytmusu a společně s pracovní konzultantkou Markétou jsem hledal práci. Našel jsem práci ve fast foodu, ale tam mi to nevyhovovalo a tak jsme hledali jinou práci. Podařilo se mi s pomocí Rytmusu najít práci v BILLE doplňování zboží.

22. 10. 2015

Ája má praxi na Magistrátu

V první řadě bych ráda poznamenala, že praxe se uskutečnila díky podpoře paní Ing. Petry Dederové, ředitelky personálního odboru našeho úřadu. Podpora vedoucích pracovníků je pro realizaci takových aktivit nezbytná.

3. 8. 2015

Mohou být lidé s postižením v zaměstnání užiteční? Mohou a nejen tím, že odvedou svoji práci

Eva se v lednu přestěhovala z Domova pro osoby se zdravotním postižením v Mariánské do bytu v Karlových Varech. Bydlí tam se 2 kamarádkami. Pracuje na Krajském úřadě, kde skartuje.


Zpět