Nadační fond Rytmus

Pomáháme žít běžný život
lidem s postižením

Úvod

Pro zájemce

Žijete ve vlastním či pronajatém bytě?
Potřebujete poradit, jak vést svou domácnost a jak zařídit některé věci?

Podporované bydlení v Praze a v Karlovarském kraji

V Praze je služba určená lidem, kteří bydlí v hlavním městě ve vlastním nebo pronajatém bytě a chtějí se co nejvíce osamostatnit, žít si po svém a mít možnost si víc rozhodovat o svém životě.

V Karlovarském kraji poskytujeme službu především bývalým obyvatelům Domovů pro osoby se zdravotním postižením (DOZP), kteří se rozhodli žít samostatně ve vlastním či pronajatém bytě. Službu poskytujeme ve městech Cheb, Ostrov, Sokolov, Kynšperk nad Ohří, Karlovy Vary nebo Luby.

S čím Vám můžeme pomoci?

Jak spolupráce s námi probíhá?

Ceník


Pravidla služby ke stažení


Máte o službu zájem?

Kontaktujte nás v Praze

Kontaktujte nás v Karlovarském kraji


gallery

K tématu

2. 3. 2017

Dorka a Filip

V rámci právě probíhající kampaně Asistujeme.cz, kterou pořádá pražská organizace Asistence, vycházejí příběhy lidí asistujících lidem s postižením. Cílem je rozšířit povědomí o osobní asistenci a propojit organizace z celé České republiky s potenciálními asistenty a asistentkami. Jedním z příběhů přispěla i naše kolegyně z Tranzitního programu Dorka Smiešková.

12. 10. 2016

Byly jsme volit!

Renata a Šárka se voleb neúčastnily dlouhá léta. Obě žily v Domově pro osoby se zdravotním postižením daleko od volebních uren, měly také omezení ve svéprávnosti. Lidé z jejich okolí si mysleli, že volit nemůžou. K informacím ohledně voleb se mnohdy vůbec nedostaly.

17. 6. 2016

Manželé Michaela a Stanislav vyprávěli svůj příběh na konferenci v Bratislavě

Michaela a Stanislav Jachkovi souhlasili a 28.6. se vydali do Bratislavy podělit se o svůj příběh na Výročnu konferencii Nezávislej platformy SOCIOFÓRUM a 8. Fórum poskytovatelov sociálnych služieb pre osoby so zdravotným postihnutím.