Nadační fond Rytmus

Pomáháme žít běžný život
lidem s postižením

Úvod

Rytmus v Karlovarském kraji

 Jednoty 1931, 356 01 Sokolov

 +420 603 280 941, +420 737 249 597

 sokolov@rytmus.org


V Karlovarském kraji poskytujeme sociální služby Podporu samostatného bydlení a Sociální rehabilitaci formou podporovaného zaměstnávání a tranzitního programu.

Rytmus v Chebu
Hradební 2047
Cheb
350 02

Kontaktní osoba:
Karla Popršteinová

Rytmus v Karlových Varech
Stará Kysibelská 602/45
Karlovy Vary
360 01

Kontaktní osoba:
Pavla Müllerová

Rytmus v Lubech
Tovární 726
Luby
351 37

Kontaktní osoba:
Eva Lorenzová

Rytmus v Aši
Hlavní 2911/75

352 01

Kontaktní osoba:
Martin Kozák

Lidé

face

Šárka Paříková >> Více o mně

 Vedoucí pobočky v Sokolově
Vedoucí služby Podpora samostatného bydlení v KV kraji
 +420 737 249 597
 sarka.parikova@rytmus.org

Jaká je moje práce? Nepředvídatelná, hektická, někdy smutná, často veselá. Potkávám zajímavé lidi a učím se od nich. Snažím se o vedení týmu Podpory samostatného bydlení v Karlovarském kraji. Nejsem dokonalá osoba. Dělám hodně chyb, ale stále mám ráda ty lidi, kteří zůstávají se mnou, i když ví, kdo doopravdy jsem. Dělám to nejlepší, co dokážu s tím, co mám k dispozici. A to je všechno, co očekávám také od ostatních, včetně sebe! Moje životní "moudro": Někdy nás život obrátí vzhůru nohama, aby nás naučil, žit s hlavou vzhůru.

face

Eva Lorenzová >> Více o mně

 Zástupce vedení pobočky v Sokolově
Metodik služby Podpora samostatného bydlení v KV kraji
 +420 734 441 358
 eva.lorenzova@rytmus.org

Pomáhám lidem žít tak, jak sami chtějí. Snažím se s nimi plánovat a pak zkoordinovat podporu tak, aby byla efektivní. Těší mne se s nimi jen tak potkat, když něco „důležitého“ shání, zařizují. Jsem ráda s kamarády, kytarou, jezdím na kole, zdolávám rozhledny, mám ráda Šumavu.

face

Silvie Jirkovská >> Více o mně

 Vedoucí služby Sociální rehabilitace v KV kraji
 +420 733 125 717
 silvie.jirkovska@rytmus.org

face

Adriana Strnadová >> Více o mně

 Administrativní pracovnice
 adriana.strnadova@rytmus.org

V Rytmusu pracuji od roku 2014, začínala jsem jako osobní a pracovní asistentka a v současné době pracuji jako administrativní pracovnice. Baví mě pracovat s papíry a čísly. Ráda poznávám nové lidi a nová místa.

face

Jiří Novák >> Více o mně

 Sociální pracovník
 +420 734 346 878
 jiri.novak@rytmus.org

Rytmus mě fascinuje! Má Boží filozofii - s lidmi se zdravotním postižením jsme si rovni a často se můžeme lecčemu i přiučit. Je to fajn být přáteli. Co mě ještě fascinuje? Pohled z Bishornu, hrající si David a třeba příchod na Monte Gozo (Kopec radosti).

face

Jana Janů >> Více o mně

 Case manažerka
 +420 734 852 653
 jana.janu@rytmus.org

Jsem v Rytmusu na pozici Case manažera. Koordinuji práci asistentům v bydlení. Obecně se dá říct, že pomáhám lidem s postižením žít svobodný život podle jejich představ (ve svém bydlení). Zájmů mám tolik, že by se to nevešlo. Ve zkratce jsem venkovní, hejbací typ, co má rád humor  a pobyt v přírodě.

face

Klára Silovská >> Více o mně

 Komunitní pracovnice
 +420 730 158 115
 klara.silovska@rytmus.org

V Rytmusu pracuji od roku 2015 a začínala jsem na pozici osobní asistentky. Líbí se mi, jaký máme přístup k lidem, že každého bereme takového, jaký je a je to pro nás přirozené. Nyní pracuji na pozici komunitní pracovnice. Je to práce nápaditá a rozmanitá a proto se mi líbí. Smyslem mé práce je pomáhat našim uživatelům se zapojením do života v obci a stát se tak přirozenou součástí komunity. Kromě práce mě baví tanec ve folklorním souboru a ráda trávím čas se svými přáteli. 

face

Pavla Müllerová >> Více o mně

 Case manažerka
 +420 733 127 826
 pavla.mullerova@rytmus.org

V Rytmusu pracuji od roku 2015. Začala jsem na pozici osobního asistenta a momentálně jsem na pozici Case managera. Na této práci se mi líbí její individuálnost, lidskost a přirozenost. Ve svém volném čase nejraději chodím do přírody, trávím čas se svou rodinou, nebo si čtu.

face

Karla Popršteinová >> Více o mně

 Case manažerka
 +420 734 441 356
 karla.poprsteinova@rytmus.org

V Rytmusu jsem nováčkem od začátku března 2017. Líbí se mi jeho filozofie, kdy pomáháme žít život lidem s postižením tak, jak ho žijeme my, my všichni. Ráda komunikuji, naslouchám, pro ostatní jsem vždy 2x. Volný čas ráda trávím s rodinou a přáteli, kterých opravdu nemám málo.
face

Kamila Součková >> Více o mně

 Pracovní konzultantka
 +420 603 280 941
 kamila.souckova@rytmus.org

Můžete se na mě obrátit v případě, že potřebujete podpořit při hledání zaměstnání a pak pomoci i v novém zaměstnání. Baví mě hledat v lidech skrytý potenciál a tvořivou sílu. Moje zájmy jsou keramika, šití a všechno, co se dělá rukama, přetvářet staré v nové a dávat věcem nový smysl a funkci.

face

Barbora Nováková >> Více o mně

 Pracovní konzultantka
 +420 737 248 467
 barbora.novakova@rytmus.org

V Rytmusu pracuji od roku 2010 s malou přestávkou, asi na jeden a půl roku jsem si „odskočila“ do světa obchodu a výzkumu trhu. Chyběl mi pocit smysluplnosti mé práce a tak jsem se vrátila. Těší mne vývoj a osamostatnění každého člověka. Proto jsem se i já přesunula z pracovní asistentky na konzultantku. Mám ráda knihy psané i audio, hudbu, výlety, plachetnice, vodu, dobrou společnost a dobré jídlo.

face

Tomáš Zoubek >> Více o mně

 Case manager
 +420 605 248 487
 tomas.zoubek@rytmus.org

V Rytmu pracuji od roku 2017, začal jsem jako asistent, později mi byla nabídnuta pozice case managera, což mi vytváří větší obzor v této oblasti, který využívám ve prospěch jak asistentů, tak lidí s postižením, kterým svoji pomoc rád poskytuji. Trávím čas s rodinou, s přáteli a v neposlední řadě se svým týmem z Rytmu. Baví mě lyžování, plavání, stolní tenis a komunikace s lidmi.

face

Martin Kozák >> Více o mně

 Poradce Tranzitního programu
 +420 703 143 542
 martin.kozak@rytmus.org

Dlouho jsem hledal práci, ve které bych se cítil dobře. Vadí mi povrchnost, neupřímnost a přeceňovaná důležitost běžného pracovního sektoru. Proto jsem rád, že jsem se mohl přidat k Rytmusu, kde se nikdo nepozastaví nad rozdíly mezi lidmi, každý hlas má svou váhu a pocity jsou důležitým faktorem a ne nežádoucím vedlejším efektem. Osudy našich klientů bývají těžké, ale podle mě jsou skutečnější/důležitější než obchodní marže.

face

Daniela Slavíková >> Více o mně

 Poradkyně v sociální rehabilitaci
 +420 734 254 682
 daniela.slavikova@rytmus.org

V Rytmusu pracuji od roku 2017, kdy jsem začínala jako pracovní asistentka. Nyní pracuji jako poradkyně. Mojí náplní práce je rozvíjet schopnosti a dovednosti lidí pro samostatný život. Já je mohu vést po nějaké cestě, ukázat jim směr a oni mi ukazují, co je smyslem života a jeho hodnoty.

Ráda poznávám nové a zajímavé lidi. Mám ráda přírodu, zvláště hory, kde se cítím být volná a svobodná. Miluji své dcery.

face

Kateřina Volfová >> Více o mně

 Poradkyně Tranzitního programu
 +420 739 213 935
 katerina.volfova@rytmus.org

Ráda poznávám nové lidi a jejich životní příběhy. Každý příběh je pro mne důležitý a vždy najdu něco, co mne zaujme. Tak jako oni dávají zkušenosti mě, chtěla bych předávat i já zkušenosti ostatním. Jednou mi někdo řekl citát, který mi přirostl k srdci a snažím se tak i žít. Konfucius: „Náš největší úspěch nespočívá v tom, že nikdy nepadneme, ale v tom, že vždy se zase pozvedneme, kdykoliv padneme.“