Nadační fond Rytmus

Pomáháme žít běžný život
lidem s postižením

Úvod

Podpora samostatného bydlení

 Londýnská 81, 120 00 Praha 2

 +420 734 441 357

 psb.praha@rytmus.org

Lidé

face

Veronika Heribanová >> Více o mně

 Koordinátorka asistentů
 +420 734 573 319
 veronika.heribanova@rytmus.org

Mám rada kreativitu a rada vymýšľam stále niečo nové, rada spoznávam nových ľudí, mám rada svoju rodinu a blízkych, rada na sebe pracujem a rada v tom pomáham i druhým, rada si spievam a tancujem, rada sedím so psom pri krbe a čítam si, rada sa smejem a teším z každodenních maličkostí…a som rada, že sa o to môžem podeliť s ľuďmi v Rytmuse :).

face

Lenka Skálová >> Více o mně

 Vedoucí Podpory samostatného bydlení v Praze
 +420 734 441 357
 lenka.skalova@rytmus.org

Od července 2014 jsem v pozici vedoucí Podpory samostatného bydlení a snažím se efektivně vést pracovníky, aby jejich práce byla v souladu s myšlenkou služby a pravidly platnými v organizaci. A co víc. Snad jen tedy, že mám ráda jakýkoliv pobyt v přírodě, chození po horách, v zimě běhání na běžkách, mám ráda hudbu, knížky a dobrý lidi, ráda si hraji a k životu potřebuji alespoň určitou dávku dobrodružství.

face

Iva Fryšová >> Více o mně

 Metodička Podpory samostatného bydlení v Praze
 +420 605 248 785
 iva.frysova@rytmus.org

Baví mě vymýšlet kudy na to. Objevovat, co funguje pro konkrétní lidi, propojovat teorii a praxi, propojovat různé lidi a služby a nápady. Asi proto jsem metodik a komunitní pracovník.  A v Rytmusu už jsem tak dlouho, že se to dá považovat za diagnózu.