Nadační fond Rytmus

Pomáháme žít běžný život
lidem s postižením

Úvod

Vzdělávání a kurzy

 Londýnská 81, 120 00 Praha 2

 +420 224 255 819

 spi@rytmus.org

Lidé

face

Jana Rimbalová >> Více o mně

 Koordinátorka kurzů v Praze a nabídky pro školy
 +420 224 251 610
 +420 737 248 459
 jana.rimbalova@rytmus.org

face

Renée Vlčková >> Více o mně

 Koordinátorka kurzů v Brně a Ostravě
 +420 734 441 119
 renee.vlckova@rytmus.org

V Rytmusu jsem nováček. Věnuji se administrativě a koordinaci kurzů v Brně a Ostravě. Přináším své zkušenosti z oblasti zdravotnictví, advokátní kanceláře a zahraničních IT společností. Dávám přednost práci, při které mohu využit zdravý rozum a obecne principy před hraním rolí. Můj respekt patří kolegům, kteří denně pomáhají lidem v začlenění do života. Ráda si dám dobré cappuccino a s vášní cvičím jógu.

face

Vladislava Kršková >> Více o mně

 Lektorka a pracovnice pro přímou práci s dětmi se SVP
 +420 605 248 490
 vladislava.krskova@rytmus.org

Má láska k Itálii a dětem mě dostala na základní i střední školu v Itálii, kde jsem se potkala s odlišností na jednom místě a na vlastní oči jsem měla možnost poznat, že je to vlastně fajn. Jsem dětská zdravotní sestra, mám specializaci na asistentství v Itálii a vystudovanou speciální pedagogiku v bakalářském programu na Masarykově univerzitě v Brně. V Rytmusu pracuji od roku 2010, má práce je variabilní, metodická až fundraisingová, nicméně stále inkluzivní.

face

Jana Gajdošová >> Více o mně

 Administrativní pracovnice
 jana.gajdosova@rytmus.org

V Rytmusu pracuji od roku 2008. Vystřídala jsem vícero pozic, od asistence přes učení se s lidmi s potížemi v učení, až po koordinaci projektů podporující učitelé, kteří se věnují dětem s postižením v běžných školách. A to pro mě byla nej (lepší, bohatší …) doba pro získávání nových pracovních dovedností. Dá se říct, že v této roli jsem se našla. Baví mě vymýšlet, organizovat, vyjednávat, plánovat. Vlastně ani ta byrokracie okolo mi nevadí.
A proto… Dnes, kdy jsem doma a věnuji se dvěma svým malým dětem, vypomáhám Rytmusu s  fakturací vzdělávacích kurzů. Dohlížím na to, aby peníze plynuly tam, kam mají, aby byly včas na správném místě a aby bylo vše správně zaúčtováno. Nad rámec nehmotných transferů peněz se snažím být autenticky lidsky ve spojení s každým jedním přihlášeným a komunikovat s ním tak, aby měl pocit, že s námi se dá vždycky dohodnout.