Nadační fond Rytmus

Pomáháme žít běžný život
lidem s postižením

Úvod >> Snídaně se zaměstnavateli

Snídaně se zaměstnavateli

V současné době pořádáme dva až třikrát ročně snídani se zaměstnavateli, ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR. Snídaně jsou pod záštitou paní ministryně Marksové, která se jich pravidelně účastní. Srdečně zveme i Vás!

"Snídaní ke společenské odpovědnosti – Zaměstnávání osob se zdravotním postižením"

Co se zde můžete dozvědět?

Z reakcí účastníků

„Účastnit se jakéhokoliv sdílení informací mezi velkými i malými firmami z různých oblastí je obohacující. Zvláště pokud se jedná o zaměstnávání OZP. Proto jsme rád, že jsem se mohl této akce zúčastnit. Úžasné bylo setkat se přímo s mentálně hendikepovaným zaměstnancem. Boří se tím představy o OZP a to je určitě obdivuhodné.“ Lukáš Mašek - Personnel Marketing Specialist, Komerční banka, a.s.

„Příjemné a podnětné setkání se zástupkyněmi občanského sdružení Rytmus, se zaměstnavateli, kteří již na projektech spolupracují nebo se teprve chystají, a v neposlední řadě i s klientem agentury Rytmus, který promluvil o svých praktických zkušenostech s programem podporovaného zaměstnávání. Je dobré vidět, že zaměstnavatelům není tematika zaměstnávání osob se zdravotním postižením lhostejná.“ Lenka Bradová, Eurovia CS, a.s.

Chci se zúčastnit. Co pro to mám udělat?

Kontaktujte nás telefonicky či e-mailem a my Vás budeme informovat o průběhu setkání a o plánovaných termínech dalších snídaní.

 

Zpět