Nadační fond Rytmus

Pomáháme žít běžný život
lidem s postižením

Úvod

Aktuality

07.02.2019

Hledáme asistent(k)y

Hledáme novou kolegyni/kolegu do perspektivního týmu na pozici ASISTENT/KA ve službě PODPOROVANÉ ZAMĚSTNÁVÁNÍ a TRANZITNÍ PROGRAM.

16.01.2019

Nová spolupráce s Českou poštou

S Českou poštou jsme začali spolupracovat na podzim loňského roku. Nejprve v Sokolově, kde kolegyně reagovaly na inzerát České pošty a hned po úvodním pohovoru nastoupili dva uživatelé služby Podporované zaměstnávání na pozici roznos letáků. Nyní spolupracujeme i v Praze.

09.01.2019

Připravit, klapka, akce!

Koncem roku 2018 jsme společně s Jakubem z firmy Lagardere Travel Retail, a.s. natáčeli nový videoklip a bylo to super!

19.12.2018

Proběhla 2. národní konference služby Podpora samostatného bydlení

Koncem listopadu proběhla na Magistrátu hl. m. Praha druhá národní konference služby Podpora samostatného bydlení (dále jen PSB), kterou jsme organizovali společně s Rytmusem Východní Čechy a Střední Čechy.

18.12.2018

Filip Schiller a jeho knižní prvotina

Vášnivý cestovatel, znalec letecké dopravy a nově i spisovatel – to je Filip Schiller, kterého podporujeme v práci i v samostatném bydlení.

07.12.2018

Tranzit přijel do Chebu!

Od září tohoto roku v rámci Tranzitního programu nově spolupracujeme se Základní školou v Chebu, zaměřenou na vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami.

29.11.2018

Vzdělávací kurz pro pracovní a osobní asistenty

Naše asistenty se snažíme vzdělávat a informovat, proto pro ně pravidelně organizujeme dvoudenní kurzy. Naším cílem je asistentům předat poznatky, zkušenosti a principy práce.

21.11.2018

Program konference služby PSB

Už v úterý se v jednacím sále Magistrátu hl. m. Prahy uskuteční 2. národní konference služby Podpora samostatného bydlení. Podrobné informace ke konferenci naleznete zde.

19.11.2018

Úspěšný Tranzit v Aši

Tomáš je absolventem Praktické školy dvouleté v Aši a byl mezi prvními studenty, kterým byla od minulého roku poskytována služba Tranzitní program.