Nadační fond Rytmus

Pomáháme žít běžný život
lidem s postižením

Úvod

Aktuality

29.03.2019

Kazuistický seminář (seminář byl odvolán)

Dovolujeme si vás srdečně pozvat na kazuistický seminář, který se bude konat 15. května v Praze a to od 14 do 16 hodin.

22.03.2019

Lumírův charitativní bazárek

Poslední únorový den se konal v pořadí už čtvrtý ročník charitativního bazárku. Tentokrát bylo vše větší a zajímavější, než kdy před tím :)

20.03.2019

Jirka má pokoj aneb není bydlení jako bydlení

Před několika měsíci jste nám přes sociálně sítě pomáhali sdílet inzerát, prostřednictvím kterého hledal mladý muž Jirka nové bydlení. To, že se nové bydlení najde, vypadalo chvílemi dost beznadějně, ale podařilo se! Jirka dnes už bydlí ve vlastním pokoji.

18.03.2019

Nový web INKLUZE.CZ

Hurá! Právě jsme spustili náš nový web inkluze.cz :)

12.03.2019

V Costa Coffee samostatně pracují lidi s postižením

Minulý rok jsme psali o zahájení spolupráce se společností Lagardere Travel Retail, a.s. a to konkrétně v konceptu kaváren Costa Coffee. Nedávno jsme úspěšně ukončili spolupráci s prvními zájemci o práci, kteří se stali samostatnými a plnohodnotnými kolegy.

06.03.2019

Job Day na VOŠSP Jasmínova

V pátek 1. března jsme se zúčastnili akce Job Day, kterou letos už třetím rokem pořádala VOŠSP Jasmínova. Studenti a studentky měli možnost se seznámit s nejrůznějšími organizacemi, které poskytují sociální služby.

28.02.2019

KURZ: Jak nejlépe začlenit člověka s postižením do pracovního týmu

Staňte se společensky odpovědnou firmou a umožněte člověku s postižením najít smysluplné pracovní uplatnění. Kurz je určen primárně firmám, zástupcům HR a CSR.

26.02.2019

Hledáme asistenta pro Michalku v Chebu

Hledáme asistenta, který by Michalce pomohl zhruba 6 - 8 hodin měsíčně. Jedná se o práci v Chebu formou DPP. Více podrobností uvnitř článku.

19.02.2019

Marek vyrazil do Vídně!

Pamatujete, jak jsme minulý rok v létě hledali dobrovolníka/parťáka pro Marka na workcamp? Nakonec se našel, tedy našla! Marek tak získal svou první zkušenost s mezinárodním dobrovolnickým setkáním a popisuje, jak to celé probíhalo.