Nadační fond Rytmus

Pomáháme žít běžný život
lidem s postižením

Úvod

Aktuality

7. 12. 2018

Tranzit přijel do Chebu!

Od září tohoto roku v rámci Tranzitního programu nově spolupracujeme se Základní školou v Chebu, zaměřenou na vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami.

5. 12. 2018

Vyhlížíme nového kolegu či kolegyni na pozici terapeuta

Do naší pobočky v Sokolově (ul. Jednoty 1931) hledáme nového kolegu či kolegyni, který/á by doplnil/a tým sociálních pracovníků, zabývajících se podporou lidí s postižením v terénních službách.

29. 11. 2018

Vzdělávací kurz pro pracovní a osobní asistenty

Naše asistenty se snažíme vzdělávat a informovat, proto pro ně pravidelně organizujeme dvoudenní kurzy. Naším cílem je asistentům předat poznatky, zkušenosti a principy práce.

21. 11. 2018

Program konference služby PSB

Už v úterý se v jednacím sále Magistrátu hl. m. Prahy uskuteční 2. národní konference služby Podpora samostatného bydlení. Podrobné informace ke konferenci naleznete zde.

19. 11. 2018

Úspěšný Tranzit v Aši

Tomáš je absolventem Praktické školy dvouleté v Aši a byl mezi prvními studenty, kterým byla od minulého roku poskytována služba Tranzitní program.

15. 11. 2018

Letošní Týden pro inkluzi byl pestrý, proběhlo přes 80 akcí

Šestý ročník celostátní kampaně Týden pro inkluzi, která propaguje myšlenku společného vzdělávání všech dětí, proběhl od 22. do 28. října. Vyhlásila ho letos už pošesté obecně prospěšná společnost Rytmus – od klienta k občanovi a zapojilo se přes 60 škol, organizací a institucí z celé republiky.

9. 11. 2018

Kurzy celoživotního vzdělávání 2018

Začátkem školního roku jsme už tradičně otevřeli několik vzdělávacích kurzů, díky kterým mají dospělí lidé s mentálním postižením možnost rozšířit své znalosti a schopnosti a něco nového se naučit.

5. 11. 2018

Kurz Jak se stát obhájcem práv lidí s postižením byl zahájen!

V pátek 2. listopadu jsme zahájili už třetí běh dlouhodobého kurzu pro rodiče s názvem Jak se stát obhájcem práv lidí s postižením.

29. 10. 2018

Rytmus v poradenské zóně Profesia days Praha

Toužíte po dobré práci, ale nevíte, jak začít? Přijďte načerpat inspiraci na 8. ročník Profesia days Praha!